міський етап обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

17 жовтня 2017р. на базі Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи» (ФЦПР) було проведено міський етап обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» з метою підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління серед учнів та вихованців навчальних закладів міста, в якому взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ЗОШ І-ІІІ ст.№3, СЗОШ І-ІІІ ст. № 4, ЗОШ І-ІІІ ст. №10, НВК «ДНЗ - ЗОШ І–ІІ ст. №12», ФЦПР, ФШНМ, ФСЮН.

Відповідно до рішення журі міського етапу обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» переможцями конкурсу заочного визнано роботи таких учнів:
Номінація «Портрет» (репортажний та студійний):
ІІІ вікова категорія з 15до 18 років:
І місце - Боржимська Тетяна, учениця ЗОШ№10, 11 клас, фоторобота «Погляд душі»;
ІІ місце - Свірська Софія, вихованка ФШНМ,фоторобота «Хліб і сіль»;
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце – Грабінський Денис , вихованець ФСЮН з фотороботою «Красуня»
номінація «Пейзаж»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце – Карачун Вікторія, учениця ЗОШ№2, 7 клас з фотороботою «Буцький каньйон»
ІІ місце – Гриценко Микола , вихованець ФСЮН, з фотороботою «Повня»
ІІІ місце – Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл., з фотороботою «Сторожовий охоронець осені»
ІІІ вікова категорія з 15до 18 років:
номінація «Натюрморт»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце – Козлова Тетяна, вихованка ФСЮН, з фотороботою Каштанчики»
ІІ місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл., з фотороботою «Чим багата осінь»
номінація: «Побутові та жанрові фото»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл, з фотороботою «Сучасні і до нині»
номінація Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл,, з фотороботою «Моя прелєсть»
номінація «Архітектура»
І вікова категорія з 6до 10 років:
І місце – Калюжний Андрій, вихованець ФЦПР, з фотороботою «Мій легендарний Кам’янець»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл,, з фотороботою «Міст мрій»
номінація «Репортажне фото»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл, з фотороботою «Політ душі»
номінація «Макрофотографія»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце – Нагорна Юляна, вихованка ФСЮН, з фотороботою» Мухомори»
ІІ місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл, з фотороботою «Разом нас багато»
номінація «Флора і фауна»
І вікова категорія з 6до 10 років:
І місце – Охрімчук Аліна, вихованка ФЦПР з фотороботою «Зіроньки-подруги»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл, з фотороботою «Красуня»
номінація «Позажанрове фото»
І вікова категорія з 6до 10 років:
І місце – Калюжний Андрій, вихованець ФЦПР, з фотороботою»Бурульки»
ІІ вікова категорія з 11до 14 років:
І місце - Сопяніченко Назар, учень НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІст. № 12», 8 кл, з фотороботою «Давай дружити»
Кiлькiсть переглядiв: 363

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.